2017

LAMORAL

  • Zaterdag, 18 maart 2017 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 19 maart 2017 (11u), De Bathyscaaf - Aalst
  • Zondag, 19 maart 2017 (19u), Ten Huize Rebecca - Ninove

CAROLL VANWELDEN

  • Zaterdag, 18 februari 2017 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 19 februari 2017 (11u), De Bathyscaaf - Aalst
  • Zondag, 19 februari 2017 (19u), Ten Huize Rebecca - Ninove

DANIELE MARTINI QUARTET

  • Zaterdag, 21 januari 2017 (20u), 't Kasteeltje, Denderleeuw
  • Zondag, 22 januari 2017 (11u), De Bathyscaaf, Aalst
  • Zondag, 22 januari 2017 (19u), Ten Huize Rebecca, Ninove

2016

DAVID THOMAERE TRIO

  • Zaterdag, 17 december 2016 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 18 december 2016 (11u), De Bathyscaaf - Aalst
  • Zondag, 18 december 2016 (19u), Stedelijke Academie - Ninove

TCHA-NATHAN-VILMOS

  • Zaterdag, 26 november 2016 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 27 november 2016 (11u), De Bathyscaaf - Aalst
  • Zondag, 27 november 2016 (19u), Zaal Koepoort - Ninove

ISLE OF MEN

  • Zaterdag, 17 september 2016 (20u), 't Kasteeltje, Denderleeuw
  • Zondag, 18 september 2016 (11u), De Bathyscaaf, Aalst
  • Zondag, 18 september 2016 (19u), De Kantfabriek, Ninove

GRATITUDE TRIO

  • Zaterdag, 16 april 2016 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 17 april 2016 (11u), De Bathyscaaf - Aalst
  • Zondag, 17 april 2016 (19u), Stedelijke Academie - Ninove

TRIO FRANK VAGANÉE

  • Zaterdag, 20 februari 2016 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 21 februari 2016 (11u), De Bathyscaaf - Aalst
  • Zondag, 21 februari 2016 (19u), Stedelijke Academie - Ninove

Flamenco met MYRDDIN

  • Zaterdag, 23 januari 2016 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 24 januari 2016 (11u), De Bathyscaaf - Aalst
  • Zondag, 24 januari 2016 (19u), Hospitaalkerk - Ninove

2015

MATTHIEU MARTHOURET ORGAN QUARTET

  • Vrijdag, 20 november 2015 (20u), 't Gildenhuis - Affligem
  • Zaterdag, 21 november 2015 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 22 november 2015 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 22 november 2015 (19u), Stedelijke Academie - Ninove

L'ÂME DES POÈTES

  • Vrijdag, 23 oktober 2015 (20u), 't Gildenhuis - Affligem
  • Zaterdag, 24 oktober 2015 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 25 oktober 2015 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 25 oktober 2015 (19u), Stedelijke Academie - Ninove

SCHNTZL

  • Vrijdag, 25 september 2015 (20u), 't Gildenhuis - Affligem
  • Zaterdag, 26 september 2015 (20u), 't Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 27 september 2015 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 27 september 2015 (19u), De Kantfabriek - Ninove

BART DEFOORT GROUP

  • Zaterdag, 28 maart 2015 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 29 maart 2015 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 29 maart 2015 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove

BRAM DE LOOZE en SANDER DE WINNE

  • Zaterdag, 28 februari 2015 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 1 maart 2015 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 1 maart 2015 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove

LAIA

  • Zaterdag, 31 januari 2015 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 1 februari 2015 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 1 februari 2015 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove

2014

MYRDDIN DE CAUTER en MAYA YOUSSEF

  • Zaterdag, 6 december 2014 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 7 december 2014 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 7 december 2014 (19u), De Koepoort - Ninove

TUUR FLORIZOONE, MICHEL MASSOT, MARINE HORBACZEWSKI

  • Zaterdag, 22 november 2014 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 23 november 2014 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 23 november 2014 (19u), De Koepoort - Ninove

NICOLAS KUMMERT QUARTET met VOICES

  • Zaterdag, 11 oktober 2014 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 12 oktober 2014 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 12 oktober 2014 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove

WRaP

  • Zaterdag, 29 maart 2014 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 30 maart 2014 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 30 maart 2014 (19u), De Koepoort - Ninove

8 O'CLOCK SCHADOWS

  • Zaterdag, 1 maart 2014 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw

DIE HOCHSTAPLER

  • Zondag, 23 februari 2014 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 23 februari 2014 (19u), De Koepoort - Ninove

SLUIJS MENDOZA VERCAMPT

  • Zaterdag, 1 februari 2014 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 2 februari 2014 (11u), De Bathyscaaf ('Theater PACT') - Aalst
  • Zondag, 2 februari 2014 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove

2013

DAVID THOMAERE TRIO

  • Zondag, 8 december 2013 (11u), Melkhuisje - Stadspark Aalst
  • Zondag, 8 december 2013 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove
  • Zaterdag, 14 december 2013 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw

LES VIOLONS DE BRUXELLES

  • Zaterdag, 9 november 2013 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 10 november 2013 (11u), Melkhuisje - Stadspark Aalst
  • Zondag, 10 november 2013 (19u), De Koepoort - Ninove

SYSTÈME B(ELGE)

  • Zaterdag, 12 oktober 2013 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 13 oktober 2013 (11u), Melkhuisje - Stadspark Aalst
  • Zondag, 13 oktober 2013 (19u), De Koepoort - Ninove

DEFOORT / DA COSTA QUARTET

  • Zaterdag, 27 april 2013 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 28 april 2013 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • Zondag, 28 april 2013 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove

KOEN DE CAUTER QUARTET

  • Zaterdag, 23 maart 2013 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 24 maart 2013 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • Zondag, 24 maart 2013 (19u), De Koepoort - Ninove

WASSERBAUER

  • Zaterdag, 23 februari 2013 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 24 februari 2013 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • Zondag, 24 februari 2013 (19u), De Koepoort - Ninove

2012

PETER HERTMANS QUARTET

  • Zaterdag, 15 december 2012 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 16 december 2012 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • Zondag, 16 december 2012 (19u), Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans - Ninove

TUUR FLORIZOONE met TRICYCLE

  • Zaterdag, 17 november 2012 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 18 november 2012 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • Zondag, 18 november 2012 (19u), De Koepoort - Ninove

GFVP - The Ghent Folk Violin Project

  • Zaterdag, 13 obtober 2012 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 14 oktober 2012 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • Zondag, 14 oktober 2012 (19u), De Koepoort - Ninove

KARL VAN DEUN

  • Zaterdag, 28 april 2012 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 29 april 2012 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • Zondag, 29 april 2012 (19u), Hotel De Croone - Ninove

BO VAN DER WERF KWARTET

  • Vrijdag, 2 maart 2012 (20u), Hotel De Croone - Ninove
  • Zaterdag, 3 maart 2012 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • Zondag, 4 maart 2012 (11u), Melkhuisje - Aalst

BORIS GAQUERE & RENATO MARTINS

  • zaterdag, 11 februari 2012 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zondag, 12 februari 2012 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • zondag,12 februari 2012 (19u), Hotel De Croone - Ninove

2011

BART QUARTIER (vibrafoon) en BART VAN CAENEGEM (piano)

  • zaterdag, 10 december 2011 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zondag, 11 december 2011 (11u), Hotel De Croone - Ninove
  • zondag, 11 december 2011 (19u), Melkhuisje - Aalst

BESTEVAAR Trio

  • zaterdag, 12 november 2011 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zondag, 13 november 2011 (11u), Hotel De Croone - Ninove
  • zondag, 13 november 2011 (19u), Melkhuisje - Aalst

FLAMENCO met Myrddin De Cauter (gitaar) en José Ligero (cante)

  • zaterdag, 15 oktober 2011 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zondag, 16 oktober 2011 (11u), Cultuurcafé Kalisj - Ninove
  • zondag, 16 oktober 2011 (19u), Melkhuisje - Aalst

JOHN SNAUWAERT (Sax) CHEMA SAIZ (Sp)(git) MARCOS VARELA (NY) (contrabas)

  • zondag, 11 september 2011 (), Melkhuisje - Aalst

Sheng Trio Philippe Malfeyt, Olivier Poumay, Johan de Baedts

  • zaterdag, 30 april 2011 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zondag, 1 mei 2011 (11u), Hospitaalkerk - Ninove
  • zondag, 1 mei 2011 (19u), Melkhuisje - Aalst

NOMAD SWING

  • zaterdag, 26 maart 2011 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zondag, 27 maart 2011 (11u), Kaai 17 - Aalst
  • zondag, 27 maart 2011 (19u), Hotel De Croone - Ninove

GREG HOUBEN TRIO

  • zaterdag, 26 februari 2011 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zondag, 27 februari 2011 (11u), Hotel De Croone - Ninove
  • zondag, 27 februari 2011 (19u), Melkhuisje - Aalst

2010

Koen De Cauter & Jopie Jonkers

  • zondag, 12 december 2010 (20u), Den Breughel - Denderleeuw
  • zaterdag, 18 december 2010 (20u), Melkhuisje - Aalst
  • zondag, 19 december 2010 (20u), Hospitaalkerk - Ninove

El Camino - De Weg

  • vrijdag, 12 november 2010 (20u), Stadhuis - Aalst
  • zaterdag, 13 november 2010 (20u), Buurthuis De Pallieter - Outer - Ninove
  • zondag, 14 november 2010 (20u), Het Kasteeltje - Denderleeuw

BEN SLUYS TRIO

  • zondag, 24 oktober 2010 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • zondag, 24 oktober 2010 (16u), Stedelijke Academie - Ninove
  • zondag, 24 oktober 2010 (20u), Den Breughel - Denderleeuw

John snauwaert Trio (+ Nilson Matta)

  • zondag, 19 september 2010 (11u), Melkhuisje - Aalst
  • zondag, 19 september 2010 (16u), In Den Keizer - Ninove
  • zondag, 19 september 2010 (20u), Den Breughel - Denderleeuw

Para K Sepas - Salsa Band

  • zaterdag, 26 juni 2010 (17.30u), Het Kasteeltje - Denderleeuw
  • zaterdag, 26 juni 2010 (21u), CC De Plomblom - Ninove
  • zondag, 27 juni 2010 (15u), Kaai 17 - Aalst

Jimmy Molière (New Orleans) en Jan Oelbrandt (gitaar/zang)

  • zondag, 30 mei 2010 (11u), Kaai 17 - Aalst
  • zondag, 30 mei 2010 (16u), CC De Plomblom - Ninove
  • zondag, 30 mei 2010 (20u), Den Breughel - Denderleeuw

L'âme des poètes

  • zondag, 9 mei 2010 (11u), Kaai 17 - Aalst
  • zondag, 9 mei 2010 (16u), CC De Plomblom - Ninove
  • zondag, 9 mei 2010 (20u), Den Breughel - Denderleeuw

Déborah Rodrigues & João Escada - Fado Castiço (Portugal)

  • zondag, 4 april 2010 (13u), Kaai 17 - Aalst
  • zondag, 4 april 2010 (20u), Den Breughel - Denderleeuw

Fabien Degryse Trio

  • zondag, 7 maart 2010 (), Den Breughel - Denderleeuw

Myrddin - gitaarcomposities uit zijn CD Lucía Nieve

  • zondag, 31 januari 2010 (16u), Den Belleman - Ninove
  • zondag, 7 februari 2010 (11u), Kaai 17 - Aalst